Sarnıç Dağı Evleri

Sarnıç Dağı Evleri


Sarniç Dağı Evleri Yalıkavak’da 2005 yılında inşaa edilmiştir. Projede toplam 25 villa bulunmaktadır. Firmamız, yapmış olduğumuz bu proje ile “The Homes Overseas” emlak magazin firması tarafından ödüllendirilmiştir ” En iyi proje” dalında 2006 yılında ödüllendirilmiştir.

Projede 2 farklı tipde evler bulunmaktadır, bunlardan biri 2 yatakodalı ve 2 banyolu müstakil villalar ve diğerleri 3 yatak odalı 3 banyolu villalardır. Sitede ortak yüzmez havuzu, tennis kortu ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Projenin Yalıkavak merkeze uzaklığı 2km, denize uzaklığı ise 500 metredir. Projede bulunan bütün üniteler deniz manzarasına hakim, özel bahçeli ve ortak park alanına mevcuttur.

Yalıkavak Türk Ege denizi sahilinde bulunan en ünlü balıkçı kasabalarından biri olarak bilinir. Burada denize açılmadan yerel balıkçıları balık tutarken veya sünger çıkarmak için dalan dalgıçları izleyebilirsiniz.

Bu şirin kasabada, beyaz renkle boyanmış evleri bu gizli koya, renkli begonvil çiçekleri arasında yerleşmiş olarak bulabilirsiniz.